AGNES to  marka odzieży medycznej działająca na rynku od 1990 roku. Wszystkie produkty produkowane są w Polsce.

Naszą ofertę odzieży medycznej kierujemy do szerokiego grona odbiorców, nie tylko w kraju ale i za granicą. Scrubsy  AGNES są mocne i długotrwałe, prane i suszone w wysokich temperaturach nie tracą koloru i nie mechacą się, doskonale adoptują wilgoć zapewniając długotrwałą wygodę użytkowania. Naszymi Klientami są m.in. lekarze, pielęgniarki, stomatolodzy, chirurdzy, farmaceuci, studenci i inne osoby odpowiedzialne za zdrowie innych ludzi pracujących w branży medycznej albo w branżach pokrewnych.

Tkanina, z której szyta jest nasza odzież charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest miękka przewiewna i co najważniejsze ELASTYCZNA. Dodatek elastanu zdecydowanie podnosi komfort noszenia, zmniejsza wagę materiału, ale też zwiększa jego trwałość oraz pozwala lepiej dopasować naszą odzież do każdego rodzaju figury. Temperatura prania  60˚C.

( opis dotyczy kompletów medycznych Iga Ada, spodni Iga, joggerów Ada, Bluzy Ada i sukienki tej w morskim kolorze)

Nasze produkty są dla osób, które stawiają na jakość, komfort, swój wygląd a przede wszystkim na dobrą cenę. Posiadamy specjalne oferty cenowe dla szpitali, klinik, domów opieki społecznej i ośrodków zdrowia.